BU POLİKLİNİKTE ALT ÜCRET TARİFESİ UYGULANMAKTADIR

POLİKLİNİĞİMİZDE ALT ÜCRET TARİFESİ UYGULANMAKTADIR

2021 Veterinerlik Ücretleri, her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yılın girmesi ile birlikte İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından açıklandı. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki bu ücretler asgari yani alt sınır ücret tarifesidir. Bu sebeple her veteriner muayenehanesi, polikliniği ya da hayvan hastanesinde fiyatlar farklı olabilmektedir.

Evcil hayvanınızı götürebileceğiniz veteriner muayenehanesi, veteriner polikliniği yada hayvan hastanesinde uygulanan fiyatlar her yıl bulunduğunuz ilde yer alan Veteriner Hekimler Odası tarafından belirleniyor. Belirlenen veteriner fiyatları ilgili kurumların uygulaması gereken taban (asgari) fiyatlardır. Bazı kliniklerde bu ücretlerin üzerine ek ücretler koyulabiliyor, bazı klinikler ise sadece listede bulunan fiyatları uyguluyor. Ancak listedeki fiyatların altına inilmesi ilgili mevzuata bağlı olarak mümkün değildir, bunu önemle belirtmek gerekir. Bu listeyi evcil hayvanınızı veteriner kliniğinize gitmeden önce ortalama bir fikriniz olması amacı ile paylaşıyoruz. Kesin fiyatlar için veteriner hekiminiz ile iletişime geçebilirsiniz.

2021 İstanbul Veteriner Ücretleri

ATAKENT VETERİNER POLİKLİNİĞİ olarak İstanbul Avrupa Yakası genelinde, birçok ilçeye hizmet sunmaktayız. Bu sebeple sayfamızda Türk Veteri̇ner Heki̇mleri̇ Bi̇rli̇ği̇, İstanbul Veteri̇ner Heki̇mler Odası tarafından belirlenen 2021 yılı veteriner ücretleri bulunduğu listeyi paylaşıyoruz. Listeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Listede ev ve süs hayvanları için ücret tarifesinin yanı sıra çiftlik hayvanları içinde ücret bilgisi bulunuyor. Evcil hayvanlarınız için (kedi, köpek ,kuş vb.) muayene ve klinik ücretleri, görüntüleme ve tanı ücretleri (Radyoloji, Tomografi, MR, Ultrason, Endoskopik muayene gibi), kedi ve köpek aşı fiyatları, parazit uygulama fiyatları, kedi kısırlaştırma fiyatları, köpek kısırlaştırma fiyatları, ameliyat fiyatları ve veteriner diş hekimliği gibi bölümlerin alt sınır ücretleri bu listede paylaşıldı. Detaylı listeye http://www.ivho.org.tr/dosyalar/14-12-2020-14-29-05.pdf bağlantısından ulaşabilirsiniz.

 

© Copyright 2016 Atakent Veteriner Polikliniği. My Atölye.